Miresevini ne Bella Vista

I ndërtuar ne vitin 2003 dhe rinovuar ne 2010 Hotel Bella Vista eshte vendi ideal per ata qe duan pushime relaksuese, zbavitje dhe argetim.

HOTELI

I vendosur buze detit ne Rivieren Adriatike te qytetit te Durresit, tek Shkembi i Kavajes, Hoteli gjendet vetem 5 km nga qendra e qytetit, 4 km nga Terminali i Trageteve dhe 25 km nga Aeroporti i Rinasit.

BAR&RESTORANT

Veshtire ti rezistosh specialiteteve te peshkut te fresket dhe recetave tradicionale te pergatitura nga stafi yne i kuzhines, te cilet do t’ju ofrojne cdo dite menu te ndryshme, ne varesi te sezonit dhe shijes tuaj.

SHERBIME

Sherbimi i profesionalizuar, komoditeti i krijuar me shume dashuri, detajet, shumellojshmeria e zbavitjeve, si dhe nderthurja e gatimit tradicional me ate mesdhetar, vijne tek ju per t´ju dhuruar pushime te paharrueshme.

PHONE SUPPORT

Telefono tani ne +355 44 53 84 80 per te marre informacionin qe ju nevojitet.Nje linje e dedikuar per te ndihmuar klientet tane apo persona te interesuar per te komunikuar me ne. Jemi te gatshem per t’ju ndihmuar!


Rekomanduar edhe ne: